vanne ja rengas asiaa

eli minkä kokoiset renkaat / vanteet teillä on
ajattelin laittaa 215/16/55 vaan arvelluttaa mahtuuko pyörimään lailles
2614
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mahtuu pyörimään.

Äänestä
  • Minkä ikänen ja mallinen mondeo sulla on ? Itellä on -99 gt ja 55 korkea ottaa sopivassa töyssyssä kiinni kun rattaa on linkussa. Eli,205/50/16 on tuohon malliin soppelit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


barum kirjoitti:

eli minkä kokoiset renkaat / vanteet teillä on
ajattelin laittaa 215/16/55 vaan arvelluttaa mahtuuko pyörimään lailles

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu