Lempiasunne Legendissä?

Pieni hupailugallup tähän väliin, idea tulikin jo otsikossa. Eli kertokaahan millaisista Laran asuista pidätte eniten Legendissä.^^

Oma top 5:

1.Musta Legend-perusasu (sortsit ja toppi)
2.Punainen iltapuku
3.Sininen sporttiasu
4.Catsuit
5.Goottiasu
2428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

1.biker
2.biker,punanen
3.legend (iha tavallinen)
4.winter,pinkki
5.winter no coat,pinkki

(saattaa olla muitakii mut en ny tähä rupee kaikkee laittamaan..)

Äänestä
  • Lempiasut top 5

    Biker, punainen
    Biker
    Gootti
    Musta iltapuku
    punainen iltapuku

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


advis kirjoitti:

Pieni hupailugallup tähän väliin, idea tulikin jo otsikossa. Eli kertokaahan millaisista Laran asuista pidätte eniten Legendissä.^^

Oma top 5:

1.Musta Legend-perusasu (sortsit ja toppi)
2.Punainen iltapuku
3.Sininen sporttiasu
4.Catsuit
5.Goottiasu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu