Medion MDT4200PVR kovalevy

Onko kokemusta vaihtaa isompi kovalevy ko. boksiin?
Jos niin kuinka iso ja onko merkillä väliä?
Ilmeisesti IDE levy?

Mitä vaihdossa huomioitavaa?
1589
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuin 127GB eli isompaa on turha laittaa paitsi jos Esim. 200GB saa halvemmalla kuin 120GB. Ei kai sillä merkillä ole väliä laita joku hiljaiseksi kehuttu (Samsung ?). Ai niin ja IDE-levy tietenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lisää tilaa kirjoitti:

Onko kokemusta vaihtaa isompi kovalevy ko. boksiin?
Jos niin kuinka iso ja onko merkillä väliä?
Ilmeisesti IDE levy?

Mitä vaihdossa huomioitavaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu