Milloin Tokyo Mew Mew 4. tulee?

Mä oon ihmetelly jo aika monta viikkoo et, miks uutta Tokyo Mew Mewiä (4.) oo tullu? Luin anime-lehestä et sen ois pitänny tulla jo 13. tätä kuuta! Eikä oo näkynny... ;( Kertokaa jos se on jo jossakin päin vaikka Helsinkii! Kiitos! :)
5593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

...Tulee kauppoihin 28.4. Eli tämän viikon perjantaina. :)

Äänestä

Eikö yksi topikki tästä asiasta olisi riittänyt?

Äänestä

Älä turhia huoli se tulee ensi perjantaina.Ja jos haluat jatkossakin tietää, milloin joku manga tulee niin laita googleen ilmestymiskalenteri!Siellä näytetään kaikkien mangojen tuloajat!Sun kannattaa TODELLA käydä siellä, jos haluut tietää jonkun mangan ilmestymis ajan. :)

Äänestä

moikka
se tulee 5.5.06

Äänestä
  • Senkin tosikko! XD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Momoyama-san kirjoitti:

Mä oon ihmetelly jo aika monta viikkoo et, miks uutta Tokyo Mew Mewiä (4.) oo tullu? Luin anime-lehestä et sen ois pitänny tulla jo 13. tätä kuuta! Eikä oo näkynny... ;( Kertokaa jos se on jo jossakin päin vaikka Helsinkii! Kiitos! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu