17.8 VARNA VLADISLAV!!!

HELMI MATKA TULOSS!!!
131428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

meilläkin on reissu just sillon siihen hotelliin varmaan hieno paikka

Äänestä

miten ees sattu et just varattiin matka ja tulin kattoo tänne juttuija mestasta ja sit löysin samalle reissulle tuleviii sikana jees!! mist työ ootte? me tullaan kyröskoskelta...

Äänestä
  • Kempeleeltä.. meit on lähössä seittemän kollii bilettää varnaan :)

    Äänestä

  • ristooo!! kirjoitti:

    Kempeleeltä.. meit on lähössä seittemän kollii bilettää varnaan :)

    Meillä on sellanen yhdistyksen matka. Kuulutaan kaikki kyröskosken alle 35 vuotiaitten yksinhuoltaja äitien yhdistykseen ja päätettiin jättää lapset kotiin ja lähtee kattelee nuoria miehiä. meitä on lädössä sellanen 17 tytön/naisen ryhmä ja kaikki hakee tosi lomaa!!

    Äänestä

  • ristooo!! kirjoitti:

    Kempeleeltä.. meit on lähössä seittemän kollii bilettää varnaan :)

    Taitaa nämä kempeleen kollit olla sieltä rauhanyhdistyksen riveistä kun kerran kempelettä edustavat.

    Äänestä

Olen tulossa Varnaan 20.8. kavereideni kanssa!!! Me ei valitettavasti olla samassa hotellissa... Mutta silti!
Reissua odottamaan!!!!!

Äänestä
  • jes hei saatii eka oikee viesti tähän keskusteluun :D:D

    Äänestä

Meidän tyttöporukka lähtee matkaan viikkoa myöhemmin! Ei malta enää odottaa! 2 viikkoa ja onkohan yhtään ihan selvää päivää, epäilen...! Ihanaa päästä pitämään hauskaa samankaltasten ihmisten kanssa!

Äänestä
  • ihan sikala.

    Äänestä

  • vladislav on kyl kirjoitti:

    ihan sikala.

    Vladislav hotellin asiakkaat ovat joka kesä turistien pohjanoteeraus.
    Metsäläis-idiootit Skandinavian luolista örveltävät siellä kännissä oksennustensa keskellä aamusta alkaen.
    Ja se on olevinaan älyttömän hauskaa.
    En erehdy toiste.

    Äänestä

  • Tiiti 20v. kirjoitti:

    Vladislav hotellin asiakkaat ovat joka kesä turistien pohjanoteeraus.
    Metsäläis-idiootit Skandinavian luolista örveltävät siellä kännissä oksennustensa keskellä aamusta alkaen.
    Ja se on olevinaan älyttömän hauskaa.
    En erehdy toiste.

    ei tahdo saada henkilökuntaakaan.
    Ei kukaan halua eikä kestä katsella sitä menoa.

    Äänestä

  • hotelli, johon kirjoitti:

    ei tahdo saada henkilökuntaakaan.
    Ei kukaan halua eikä kestä katsella sitä menoa.

    Mutta se raja alko tulemaan kolmantena päivän vastaan ku bileet jatkuu 24h hotellin käytäville, eli pahemmallakin deekulla se raja tulee joskus vastaan.

    !tärkeää! tarkastakaa kun meette huoneeseen että esim parvekekalusteet lasin ym on tallella, ne tuuppaa loman lopussa rahastaa porukkaa ilosesti! (Ensimmäisenä kun tuut sisään on seinällä iso hinnasto mitä tavaroitten rikkominen maksaa, noitahan näkee usein, ja ne on osittain suomen hintoja korkeempia :)

    Äänestä

täytyy myöntää et kaverin kaa läpäl alotettii tää keskustelu mut nyt ku ollaan palattu sieltä ni ei voi kyl muuta sanoo ku et ne jotka ruikuttaa vladislavista ni ei osaa pitää hauskaa!!! miejän terassilla oli ianaki joka ilta hullut jatkot ku tultiin baarista ja en kyllä valita yhtään!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vesapetteri kirjoitti:

HELMI MATKA TULOSS!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu