Roiskeläppä

kuka se on se ROISKELÄPPÄ???ku kaikki puhuu siitä?!?
61441
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Oot varmaan sotkenu LOISKERÄPPÄÄN, sitä varmaan tarkotat?

Äänestä
  • en tiedä muita kun kuraläpän...

    Äänestä

Muuan vanha rähinäremmin jäsen, joka ei ole vielä päässyt kuiville.

Äänestä
  • joo

    Äänestä

oon kuullu et se kävelee suu auki joka päivä? ihme hemmo..

Äänestä

Siwan yli turvonnu kassaneiti joka pitää ihan liian lyhyitä hameita. Ja panee kärpäsen kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


?????????? kirjoitti:

kuka se on se ROISKELÄPPÄ???ku kaikki puhuu siitä?!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu