Saisko tämmösellä

http://www.autostudio.fi/product_info.php?cPath=21_44_45&products_id=1066 Mitään painetta aikaan, on vaan niin hienon näköinen subbari ja vielä suht koht järeän näköne. Onko äänenlaatu ihan sieltä kun näissä sanotaan ja miten irtoaa mökää joka tässä on tärkeintä
1240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Caliberin kalliimmat subit ovat ihan kohtuu laadukkaita, mutta nuo teini subit kannattaa jättää hyllyyn. Kai siitä painetta irtoaa sen mitä muistakin 12" subeista. Itse en ostaisi subia josta ei ole kerrottu T/S-parametrejä. Eli painekäyttöön sopivan kotelon teko on mahdotonta.
Osta ennemmin SPL Dyn S12S4 tai Peerless R12, ne ovat samanhintaisia tuon caliberin kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taxidriver19 kirjoitti:

http://www.autostudio.fi/product_info.php?cPath=21_44_45&products_id=1066 Mitään painetta aikaan, on vaan niin hienon näköinen subbari ja vielä suht koht järeän näköne. Onko äänenlaatu ihan sieltä kun näissä sanotaan ja miten irtoaa mökää joka tässä on tärkeintä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu