Vaimo laivalla (2)

Jukkis

Vaimon laivamatkasta oli aikaa noin kaksi kuukautta ja kevät oli kauneimmillaan. Tuolloin hän ei vielä ollut kertonut minulle edes laivayön tapahtumista.

Vaimo kertoi minun olleen tuolloin työmatkalla Englannissa, kun hän vaatekaappiaan järjestellessä löysi jakkunsa taskusta liikemiehen laiva-aamiaisella käteen työntämän käyntikortin. Samalla laivan tapahtumat olivat palautuneet hänen mieleensä ja hän oli tuntenut suurta ristiriitaisuutta ajatuksissaan. Tapahtuman muistelu oli toisaalta hävettänyt, mutta toisaalta myös kiihottanut häntä. Tämän seurauksena hänen oli ollut pakko kaivaa dildo kaapistaan ja alkaa hyväillä itseään.

Hänen teki mieli soittaa numeroon, mutta hän ei tiennyt miksi. Haukkuako mies itseään nuoremman varatun humalaisen naisen hyväksikäytöstä vai kuullakseen vain tämän äänen.

Illalla vaimo oli ajankulukseen laittanut saunan lämpiämään ja kylpenyt. Samalla hänelle oli tullut mieleen alapään karvojen ajelu kokonaisuudessaan kevään kunniaksi. Hän oli ajellut itsensä posliiniksi ja kertonut tekevänsä sen minua ilahduttaakseen, kunhan vain palaisin reissustani. Terassilla istuskellessaan ja valkoviiniä nauttiessaan, hänen oli yhtäkkiä tullut pakottava tarve soittaa tuolle laivalla tapaamalleen liikemiehelle.

Vaimo oli soittanut ja esitellyt itsensä, mutta mies oli vaikuttanut yllättyneeltä ja todennut , ettei tunne sen nimistä henkilöä. Sitten vaimo oli maininnut aiemmasta Tallinnan risteilystä ja mies olikin todennut ”ai se kiimainen puoliposliini pikkurouva”. Vaimo kertoi punastuneensa luonnehdinnasta, koska ei osannut itseään sellaisena pitää. Vaimo oli vain halunnut kertoa käyneensä sukupuolitesteissä ja saaneensa puhtaat paperit sekä häpeävänsä tapahtunutta, mutta mies ei ollut tästä kiinnostunut. Oli vain alkanut kysellä kaikkea rivoa, kuten mitä päälläsi on, oletko kaivannut jne. ja kertonut olevansa mökillään Hangossa. Englantilaiselle liikekumppanille piti kuulemma esitellä suomalaista mökkielämää.

Mies oli kysynyt onko vaimo yksinäinen vai eikö mies edelleenkään anna tarpeeksi, kun näin pitkän ajan jälkeen vielä soittelee. Vaimo ei ollut osannut sanoa mitään, vaan oli iskenyt luurin kiinni. Vartin kuluttua puhelin oli kuitenkin soinut ja liikemies oli pyydellyt anteeksi ja sanonut olleensa tahditon. Hän oli pyytänyt vaimoa tuleman mökilleen kylään, koska selkä odotti vielä pesijää. Lisäksi voisi ihan viattomasti keskustella menneistä tapahtumista ilman taka-ajatuksia. Mies oli kysynyt vaimon osoitetta ja luvannut lähettää kuljettajan hakemaan, mikäli vaimo tahtoo tavata. Vaimo oli miettinyt asiaa hetken, mutta päättänyt muutaman valkkarin rohkaiseman suostua. Mutta vain keskusteluun ja mahdollisesti saunomiseen. Mies oli kertonut kuljettajan olevan kerrotussa osoitteessa Espoossa puolentoista tunnin kuluttua.

Vaimo oli vetänyt stingit jalkaansa ja näiden päälle kireät farkut, jotka korostivat vaimoni kieltämättä upeaa päärynäpeppua. Paidaksi vain toppi ja farkkutakki niskaan.

Kuljettaja oli saapunut miehen mustalla mersulla luvattuun aikaan ja vaimo oli istahtanut takapenkille. Kuljettaja oli nuori 2 –kymppinen ilmeisesti turkkilaista syntyperää oleva kaveri, jolla oli tumma tukka taaksepäin kammattuna ja ponihännälle laitettuna. Kuljettaja ja vaimo olivat rupatellet mukavia ja hetken päästä kuljettaja oli kaartanut levähdyspaikalle. Kuljettaja oli sanonut, että olisi mukavampaa jutella jos vaimo tulisi etupenkille. Vaimo oli näin tehnyt, mutta istuessaan eteen, kuljettaja oli napista lukinnut kaikki ovet.

Vaimo oli hermostunut, mutta kuljettaja oli kertonut liikemiehen luvanneen, että ”tästä kuormasta saa syödä”. Vaimo oli pyrkinyt ulos, mutta ovet olivat ja pysyivät lukittuina. Samalla kuljettaja työnsi penkkinsä taaksepäin ja avasi sepaluksensa työntäen housut nilkkoihin. Vaimo oli katsonut miehen jalkovälissä lepäävää tummanpuhuvaa elintä ja pyytänyt kuljettajaa nyt vain jatkamaan ajamista. Kuljettaja oli vain todennut, että matka pitää maksaa etukäteen ja alkanut taivuttaa vaimon päätä jalkoväliään kohden. Lopulta vaimo kertoi ottaneensa poimineensa kuljettajan kalun suuhunsa ja alkaneen imeä sen tummaa terskaa. Hänellä ei ollut aiempaa kokemusta ulkomaalaissyntyisistä miehistä, mutta olleensa näistä ainakin nuorempana kiinnostunut. Tilanne oli alkanut entisestään kiihottaa ja hän oli terskan imemisen lisäksi alkanut hyväillä miehen karvaisia palleja. Aikansa imettyään hän oli tuntenut pallien nousevan ja miehen olevan tuloillaan. Tällöin mies oli tarttunut vaimoa niskasta ja vaaleasta poninhännästä ja painanut päätä entistä alemmas. Vaimo kertoi sperman suorastaan ampaisseen hänen kitalakeensa ja kertoi sitä tulleen erittäin runsaasti. Mies oli karjunut, että ”niele narttu, ettei auto sotkeennu”, jolloin vaimo oli tehnyt työtä käskettyä.

Kannattaako jatkaa tarinaa mökille asti?

6

16710

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yököttävä

      törkeä juttu

      • jatka heti

        jatka heti lisää


      • Jukkis
        jatka heti kirjoitti:

        jatka heti lisää

        Jatkan kyllä, jos näin halutaan. Maailma on aina elänyt tarinoista, kuten vaikka uskonnoista ja uskomuksista tiedetään. Tosi juttujakin tapahtuu...


    • Mie Ite

      Jatka ihmeessä, parasta tähän mennessä.

    • Juulia

      maku kitalaessa mieleen ja kummasti lämmittää nielua.

    • tommi_j

      tarina jatkuu...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vedonlyöntiä .

      Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka
      Ähtäri
      32
      3355
    2. Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi

      pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?
      Ikävä
      103
      2555
    3. Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua

      MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv
      Maailman menoa
      70
      2516
    4. Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?

      Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?
      Ikävä
      102
      2117
    5. rakastan jotakin

      en uskalla sanoa sitä täällä ääneen
      Ikävä
      11
      1808
    6. Minkä tunteen tunnet

      juuri nyt? ap kiitollisuuden.
      Tunteet
      41
      1408
    7. Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.

      Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli
      Maailman menoa
      378
      1036
    8. Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?

      Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos
      Tv-sarjat
      38
      849
    9. TVssä TomCruisen superjännä Vaarallinen tehtävä Mission Impossible Rogue Nation

      Alkaa uskomattomalla lentokone kuvauksella. Toimintaelokuvan jatko-osa agentti (Tom Cruise) on hankaluuksissa, kun järje
      Maailman menoa
      28
      808
    10. Kaikkea hyvää kaikki

      Kaikkea hyvää kaikki ja positiivisia ja hyviä asioita. Kylmää on kovia pakkasia. Pikku hiljaa kevättä kohti taas. Voimaa
      Ikävä
      6
      780
    Aihe