kaipaan yhä apuu tietokone expertiltä

te jotka tiedätte jotain tietokoneist ja simmsseistä niin pistäkää sivuja taaksepäin kunnes löydätte palstan apuva tietokone expertilt ja koittakaa auttaa... :(
2175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lue ilmoitus Kaikille joilla tökkii Sims peli.

Äänestä

en ollut huomannut että olit vastannut viimeiseen kysymykseeni. Tämä 'melkein valmis' patch mikä on tulossa saattaa auttaa, nyt Maxis on virallisesti myöntänyt että lemmikeissä on muistivirheitä mitkä yleensä ilmenevät ohjelman jumiutumisena tai kaatumisena. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pilipaligirl kirjoitti:

te jotka tiedätte jotain tietokoneist ja simmsseistä niin pistäkää sivuja taaksepäin kunnes löydätte palstan apuva tietokone expertilt ja koittakaa auttaa... :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu