mikä pyörä

voitti 7/06 olevassa halpojen pyörien vertailun ja oliko seki ihan paska.
4960
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

paska ollut oli vaan sen hintaluokan paras, mut siinä ei verrattu niitä keskihintaisiin, silloin ei edes voittaja ois saanut tähtiä. Mitä enemmän ajat sitä enemmän kannattaa sijoittaa pyörään. Voittaja muuten oli Insera.

Äänestä
  • ..on ainakin minulla jo hintansa tienannut.

    Äänestä

  • Henki Hieveri kirjoitti:

    ..on ainakin minulla jo hintansa tienannut.

    sitä myös miesten versiona, netistä löysin vain naisten version?

    Äänestä

  • raato2 kirjoitti:

    sitä myös miesten versiona, netistä löysin vain naisten version?

    Miesten merkeillä on eri nimet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


raato2 kirjoitti:

voitti 7/06 olevassa halpojen pyörien vertailun ja oliko seki ihan paska.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu