Vappu yksin?

Yksinäinen

Vappu lähestyy ja saa samalla yksinäiset ihmiset tuntemaan olonsa normaalia yksinäisemmältä. Näinhän se on kun muut ovat pitämässä hauskaa ja itse on yksin kotona kun ei ole kaverita keiden kanssa olla. Eikä yksin tule lähettyä mihinkään.

Yksinäinen nuori nainen, miksei vähän vanhempikin, jos et halua viettää vappua yksin niin seuraava linkki on Sinulle. Käy katsomassa :)

http://www.iskuri.net/index.php?prof=128180&inr=8&s=0&osp=2&hsp=1

6

2443

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yksin

      vietän vappua kuohuviinipullon kanssa ja kivaa on!

      • soulounli

        Minäkin vielä...siis yksin vappua viettämään. Eihän sitä tiedä jos vaikka seuraa löytyisi. Ainakin toivon niin.


      • manaaja
        soulounli kirjoitti:

        Minäkin vielä...siis yksin vappua viettämään. Eihän sitä tiedä jos vaikka seuraa löytyisi. Ainakin toivon niin.

        henk.koht.- haluaisin suudella, Sinut, humalluksiin !


    • Yksinäinen

      Tulee nähtävästi vietettyä vappu yksin. Ilmoitus ollut muutaman päivän eikä ole yhtään vastausta tullut. Ehkä näillä seuduilla ei ole yksinäisiä naisia, tai sitten minun ilmoitus ei vaan ole sattunut niiden silmien eteen. En tiedä.

      Meneehän se vappu yksinkin, kattoo vaikka telekkaria jos ei muuta. Harmi vain kun en tuosta viinasta tykkää, ei voi sitäkään ajan kuluksi juoda.

      • yks yksinäinen

        absolutisti. ;) Töissä olen myös huomenna. Käyn kohta kuntosalilla, ja sitten kuumaan pitkään suihkuun ja telkkua hetkeks kattomaan. Siinä se! Iloista vappua sulle!


    • ap160

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      68
      3228
    2. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      9
      1871
    3. Minkälaisesta seksistä

      haaveilet kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      113
      1772
    4. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      224
      1259
    5. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      129
      1058
    6. Pitikö mennä rakastumaan

      Oi kyllä, kyllä piti. Kiitos vaan sulle mies! Todella kiitän..
      Ikävä
      99
      1002
    7. Mitä tai ketä kaivattusi

      muistuttaa?
      Ikävä
      60
      954
    8. Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...

      Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil
      Maailman menoa
      67
      936
    9. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      84
      879
    10. Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!

      No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik
      Viihde ja kulttuuri
      6
      875
    Aihe