Grandis

Tietäiskö kukaan, saako Grandisiin penkit 6:lle vain siten, että ottaa auton Intense-mallina?
Invite autom. riittäisi, mutta 3000e penkkien takia on liikaa... 6-paikkaisena auto toimii sisätiloiltaan paremmin.
41128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Itseasiassa invite business mallihan maksaa 37500e, joten penkkien takia yli 5000e?

Äänestä

kuin lähin Mitsu-myymälä.

Äänestä
  • Kiitos. Vertailin vaihtoehtoja netissä, eikä la iltana ollut mitsu-myymälät auki. Tiistaina on ja sieltä tietoa kyselen.

    Äänestä

Ei saa lisävarusteena, 6 paikkaa vain kalleimmassa mallissa, joka on siis Intense.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


6-paikkaisena kirjoitti:

Tietäiskö kukaan, saako Grandisiin penkit 6:lle vain siten, että ottaa auton Intense-mallina?
Invite autom. riittäisi, mutta 3000e penkkien takia on liikaa... 6-paikkaisena auto toimii sisätiloiltaan paremmin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu