onko kokemusta efexorlääkkeestä

Olen käyttänyt Efexor depot 150 lääkettä hyvin tuloksin noin pari kuukautta. Olo on muuten ok, mutta nivelet ovat kipeytyneet ja sormet turvoksissa. Paino ei ole noussut.Onko kokemuksia ja minkälaisia? Olisin kiitollinen jos joku kertoisi omista kokemuksista.
1155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

olen syönyt n.2v ko lääkettä eikä ole ollut mitään sivuvaikutuksia ja olo on muutenkin ok
unohtaessani ja parikertaa lääkkeiden loputtua on tullut vieroitus oireina huimausta ja korvissa on kuulunut suhinaa mutta ne on menneet ohi n2tunnin kuluttua lääkkeen saannista ja olen kokeillut eri aikoja lääkkeen otolle ja parhaaksi havainnut kun otan aamulla 2 pilleriä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mami kirjoitti:

Olen käyttänyt Efexor depot 150 lääkettä hyvin tuloksin noin pari kuukautta. Olo on muuten ok, mutta nivelet ovat kipeytyneet ja sormet turvoksissa. Paino ei ole noussut.Onko kokemuksia ja minkälaisia? Olisin kiitollinen jos joku kertoisi omista kokemuksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu