Vaimon nieltyä kuljettajan spermat ja nuoltua terskan viime tippaan, hän oli pyytänyt kuljettajaa viemään hänet takaisin kotiin. Kuljettaja oli vain naurahtanut, että ”hänellä on vain tehtävänä viedä vaimo mökille” ja kääntänyt mersun nokan kohti Hankoa. Vaimo oli uhannut soittavansa poliisit ja kaivanut laukustaan kännykän, mutta kuljettaja oli temmanut sen vaimon kädestä ja heittänyt takapenkille. Vaimo kertoi tuossa vaiheessa pohtineensa mihin ihmeeseen hän oli suostunut, kun tästä äskeisestäkään episodista ei puhelimessa ollut mitään mainittu.
Matka oli jatkunut kohti hankoa ja rupattelu kuljettajan kanssa oli alkanut uudelleen. Kuljettaja oli esimerkiksi kertonut olevansa liikemiehen yrityksessä töissä, kuljettaen yritysvieraita ja milloin mitäkin. Vaimo kertoi vapautuneensa uudelleen ja kuljettajan tarjonneen viiniä auton baarikaapista. Tämä ilmeisesti vapautti tunnelmaa edelleen.
Hetken päästä mersu oli kaartanut pienelle sivutielle, josta taas oli käännytty useita kertoja. Lopulta auto oli kurvannut suuren hirsihuvilan pihaan. Merenrantaan näytti olevan matkaa noin 100 metriä ja aivan rannassa näytti olevan hirsinen saunamökki. Vaimo oli astunut epäröiden autosta, mutta samalla ihastellut huvilan siistiä ja viimeisteltyä ympäristöä. Kuljettaja oli kävellyt suoraan rantasaunalle, jonka nurkalta vaimo hetken kuluttua oli nähnyt liikemiehen viittoilevan pelkkä pyyhe ympärillään. Vaimo oli lähtenyt kävelemään polkua saunalle päin.
Vaimo kertoi olleensa vaivautunut miehen tapaamisesta uudelleen. Liikemies oli kuitenkin pyytänyt vaimoa rauhoittumaan ja tulemaan siiderille mökin terassille. Liikemies oli istunut pehmeään tuoliinsa ja sytyttänyt sikaarinsa. Vaimo oli istunut viereiselle sohvalle ja kertonut olevansa kovasti hämillään laivamatkasta. Tähän liikemies oli vain naurahtanut ja sanonut, että sattuuhan näitä. Vaimoa oli suututtanut liikemiehen vähättelevä asenne ja hän olikin pyytänyt paluukyytiä kotiin. Liikemies oli kuitenkin vain tokaissut että ” saunotaan ja pestään nyt edes selät, kun olet tänne asti tullut”.
Vaimo oli kertomansa mukaan vain toistanut, että halua palata kotiin odottamaan miestään. Tähän liikemies oli todennut, ettei tältä mökiltä ole koskaan ilman saunomista lähdetty, eikä lähdetä nytkään. Mies oli vielä lisännyt, että saunaan voi mennä ”naisten vuorolla” ihan yksinkin. Vaimo oli ymmärtänyt asian vaatimuksena ja mennyt pukuhuoneeseen riisuutumaan. aimo kertoi, että hänellä oli ainoastaan pinkit stringit jalassaan, kun hän huomasi, ettei pukuhuoneessa ole edes pyyhkeitä. Hän oli huutanut liikemiehelle oven läpi asiasta ja riisunut stringitkin saunoakseen. Hetken päästä ovi oli kolahtanut ja joku oli tullut pukuhuoneeseen. Vaimo oli ajatellut, että liikemies kaiketi toi pyyhkeen. Sauna ovi kuitenkin aukesi ja yönmusta tumma mies astui saunaan. Vaimo kertoi vetäneensä ylälauteella jalat yhteen ja pelästyneensä kovasti.
Tumma mies oli kuitenkin hymyillyt leveästi ja sanonut ” don’t be affraid, i’am the friend of the businessman.”. Vaimo oli kauhistunut tapahtunutta ja huutanut liikemiestä apuun. Samalla hän oli yrittänyt jalkoja sulkemalla piilottaa paljasta ajeltua pilluaan. Liikemies oli tullut saunan ovelle ja kysynyt mikä hätänä. Hetken keskustelun jälkeen oli paljastunut, että tumma mies oli liikemiehen englantilainen liikekumppani, joka vasta aloitteli saunojan uraansa. Itse asiassa kerta oli mustalle miehelle ensimmäinen. Vaimo oli rauhoittunut, mutta kertomansa mukaan ollut kiusaantunut, koska ahtaassa saunassa tumma mies oli painautunut aivan hänen kylkeensä kiinni.
Tovin saunassa oltuaan vaimo oli tehnyt lähtöä uimaan. Hänen oli kuitenkin ollut pakko ohittaa tumma mies, joka oli kai tahattomasti sipaissut hänen rintojaan ja hyvin muodostunutta peppuaan. Vaimon uidessa myös liikemies oli kiivennyt saunan lauteille. Palatessaan vaimo huomasi, että hänen oli pakko kiilata paljas pyllynsä kahden hikisen miehen väliin.
Vaimo Laivalla (3)
Jukkis
2
11740
Vastaukset
- Juulia
Hyvä tarina.
- tommi_j
Tummaa paljaalla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai908596Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki424748Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414421Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit462633Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.991510- 401306
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441256Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641162Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391160Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671100