Lada

Kyllä se koittelee, mutta ei se hylkää.
3343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

samat viat kuin muissakin,ja jos asut seudulla jossa ihmisillä on heikko itsetunto voit joutua ladan omistajana ankaran sorron kohteeksi.muuten jos tarvitset tilavaa helppohuoltoista autoa hyvä valinta.lisäetuna edulliset varaosat

Äänestä
  • Johon sisältyy autolla ajoa pitkälti yli 1 000 000 km ja siitä Ladoilla n.300 000km sanoisin, että varaosien hinnat eivät ole näytelleet sanottavaa osaa autoilun kustannuksissa, joskin Ladoissa halpuudesta huolimatta ehkä eniten.

    Äänestä

  • Joopa joo lada vakiovarusteet: puupenkit, halpamuoviverhoilu, ruosteiset helmat. Moottori: Venäläinen horatsu juoksee pellin alla iha saatanasti kun sitä potkii perseelle aina välillä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Toivo kirjoitti:

Kyllä se koittelee, mutta ei se hylkää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu