Oliko ketään Kaivaris täältä?
Hyvä fiilis oli ja paljon porukkaa....
Kaivopuisto !!!
4
1500
Vastaukset 4
- tämäkin
Just. Oli varmaan hyvä fiilis, kun ambulanssin ikkunat rikottiin ja katolla hypittiin, ja estettiin sen meno potilaan luo!!!
- moimniobb
molin kaivaris. huorat piiritti. vein yhen himaan ja sekoilin 4n muun kanssa:)
- dran
tuollaisessa tilanteessa, jos joku ottaa kohtalon omiin käsiinsä ja voi teoillaan vaarantaa toisen terveyden, olis poliisit jne. saaneet ottaa rajummat keinot käyttöön tollasten idioottien kanssa! olkoon alaikäisiä tai ei, vastuu teoistaan täytyy kantaa. Helevetti että suomessa on IDIOOTTEJA teinejä!!
- Anonyymi
dran kirjoitti:
tuollaisessa tilanteessa, jos joku ottaa kohtalon omiin käsiinsä ja voi teoillaan vaarantaa toisen terveyden, olis poliisit jne. saaneet ottaa rajummat keinot käyttöön tollasten idioottien kanssa! olkoon alaikäisiä tai ei, vastuu teoistaan täytyy kantaa. Helevetti että suomessa on IDIOOTTEJA teinejä!!
Viime yönä oli taas kova meno Kaivopuistossa.
Poliisi tyhjensi sen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521023Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll17926Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501810- 46747
- 42674
- 37639
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30606Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE172565Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37550Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59548