ohhoh...kylläpä nuoret tytöt on nykyään oikeita seksipetoja.Yrittävät väkisin tunkea aikuisten seuraan ja sänkyyn.Saa väkisin potkia kauemmaksi.Miten tähän on tultu?16-vuotiaat ehdottelee suuseksiä ja/tai naintia.
nuoret tytöt
ihmettelevääijävaan
32355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
pelokkaita tyttöjä, jotka haluavat olla aikuisia iästään huolimatta. Seksiä tyrkytetään nyt joka puolelta, joten nuoret haluavat olla muodikkaita ja menossa mukana. Mistään himoista ei kysymys.
Tiedättehän, että jos ei pysy ajan hermoilla, tipahtaa pois. Näin tässäkin asiassa.
-itse saman kokenut-
asian olevan noin yksiselitteinen. Että, jos et anna, niin poltat kaikki sillat takanasi ja edessäsi ! ... itse olin neitsyt 20- vuotiaaseen saakka ja se oli ihan hyvä. En tipahtanut pois mistään, enkä jäänyt mitään paitsikaan ...
Nyt reilu kolmikymppisenä riittäisi vientiä ... jokaiselle sitä ei kuitenkaan tarvitse antaa, kannattaa olla tarkka tavarastaan :)
toisinaan on ihan fiksujakin naisia kuten sinä. Olen ihan tasan tarkkaan samaa mieltä, ettei aina pidä mennä muoti-ilmiöiden mukana, vaan ihan omaa järkeäkin saa käyttää.
Hieman ikääntyneenpänä myöskin:) on huomannut, että menneitä on kovin vaikea pyyhkiä pois. Ellei kerro puolisolleen menneistä, niin menneet tulevat vuosien kuluttua ilmi tavalla tai toisella. Olen monesti kuullut ja nähnyt, kun joku katuu tai joutuu katumaan menneitä hölmöilyitään.
Aika moni nainen on kertonut pesseensä itsensä juuriharjalla ainakin vertauskuvallisesti, kun on tullut jaeltua ihan vain tyhmyyttään. Helppo pano on itselle epämiellyttävä muisto ja asiasta kuulevat eivät helppoa pidä kovin fiksuna.
Huoraaminen voi hetkellisesti kohottaa fiiliksiä, mutta pitkällä ajalla huorana olo ei ole kivaa.