marssimaan

kaikki pössyttelijät ja muut hampit
5357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onneksi meidän huumeongelmavastaisten ei tarvi?...

Äänestä
  • ongelmat ole liian valtavia verrattuna tämän päihteen käytöstä tuleviin ogelmiin.

    Että mukaan vaan =) Jos haluat vähentää ongelmia.

    Äänestä

Ja saimpa mukaan houkuteltua monta kaveriakin!

=)

Äänestä

samalla asialla olenkin. Neljä vuotta on jo tullut sauhuteltua vähän liiankin ahkeraan.

Olen vain niin saatanan ujo osallistumaan yli päätänsä mihinkään(nimim. 3 viikkoa kotona ulkona käymättä).

Äänestä

vaan viitsi.
Mulla on keuhkot jo muutenkin paskana ja tulee hiki hiljaa kavellessakin.
Tosin taalla on 35 varjossa ja ilman latsaa palaa kalju.
sano

Äänestä

Kommentoi aloitusta


6.5 kirjoitti:

kaikki pössyttelijät ja muut hampit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu