Saloran laajakuva

Jaaha, eipä kestänyt tuo vehje kauan. Pari vuotta. Tuli kaukosäätimellä vahingossa sulkemisen jälkeen kuvaruutuun ikään kuin kynsissä olevan puolikuun muotoinen kuva. Oikeassa laidassa suora ja laajenee kaarena vasemmalle päin. Ja mä kun luulin että tää olis kestänyt lähemmäs 10 v ehjänä. Toivottavasti ei rupea räjähtelemään. Kiitos, made in Finland.
3299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse kans meinasin hankkia laajakuva TV:n, mutta päädyinkin tykkiin joka on kestänyt kovempaakin kulutusta kuin mitä laajakuva...
Kaveri osti samaan aikaan myös Saloran laajakuvan ja tällä hetkellä sekin on aivan mäsänä, niin että mikä nykyään enää kestää?

Äänestä

Ei kai se sun saloras ollut made in finland sentään? katsos tarkemmin.

Äänestä
  • siin kuvaruudus kyl ostettaessa oli ja on yhä :)) Ei kai niitäkään saa lätkiä ihan mihin vaan! Sä taidatkin olla se yks joka täällä joka viestiketjuun kyllä muistuttaa ettei upo, rosenlew, salora tms ole suomessa tehty. Ja kaikki pesukonemerkitkin on sitä yhtä ja samaa elektroluxia vaikka ois mitä nimiä ja trademerkkejä. No, mut se siitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


televisio kirjoitti:

Jaaha, eipä kestänyt tuo vehje kauan. Pari vuotta. Tuli kaukosäätimellä vahingossa sulkemisen jälkeen kuvaruutuun ikään kuin kynsissä olevan puolikuun muotoinen kuva. Oikeassa laidassa suora ja laajenee kaarena vasemmalle päin. Ja mä kun luulin että tää olis kestänyt lähemmäs 10 v ehjänä. Toivottavasti ei rupea räjähtelemään. Kiitos, made in Finland.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu