Joni...

Miksi pitää olla niin vaikeaa "päästää irti" sinusta? Miksi tilanne on mikä on eikä meillä ole mahdollisuuksia..... En saa sua mielestäni!!
6440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sit on?

Äänestä
  • Olen varattu ja tämä ihastukseni on myös mieheni "kaveri" jne... Paljon esteitä ja en halua myöskään satuttaa miestäni!

    Äänestä

  • diiiii kirjoitti:

    Olen varattu ja tämä ihastukseni on myös mieheni "kaveri" jne... Paljon esteitä ja en halua myöskään satuttaa miestäni!

    rakastat miestäsi, irtipäästäminen on helppoa. Mieti sitä!

    Äänestä

Olenkohan se minä?
keksitään yhdessä keino
minäkin olen ihastunut johonkin varattuun

Äänestä
  • mistäs joni olet?? ja minkä ikänen?

    Äänestä

  • diii kirjoitti:

    mistäs joni olet?? ja minkä ikänen?

    Tieni vei helsinkiin ja ikää on 31

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


diiii kirjoitti:

Miksi pitää olla niin vaikeaa "päästää irti" sinusta? Miksi tilanne on mikä on eikä meillä ole mahdollisuuksia..... En saa sua mielestäni!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu