Provinssirock

yksinäinen HIM-fani

Jotkut varmasti ovat sitä mieltä ettei tämä viesti tänne kuulu, mutta kyselen nyt kuitenkin täällä, että löytyisikö -91 -syntyneelle turkulaistytölle ketään kaveriksi HIMiä katsomaan Provinssirockiin? Toivoisin että olisit Turusta tai täältä läheltä niin että voisimme aiemmin hieman tutustua toisiimme, ettemme sitten Provinssirockissa huomaakaan olevamme verivihollisia (ja etten päädy jonkun pervon hyypiön matkaan).
Omasta kaveripiiristäni ei toisia HIM-faneja löydy, mutta silti mulla on kova hinku päästä näkemään HIM. Niin että meilaahan mulle jos luulet saavasi musta kaverin Provinssiin, tai jos voitte kavereiden kanssa kuvitella ottavanne vielä yhden mukaan.
Itsestäni sanottakoon sen verran, että olen huumorintajuinen ja rock-henkinen.
Sähköpostios. on:
[email protected]

3

779

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • namnam.

      Täällä yksi vapaaehtoinen 50 vuotias karvainen uros. Pidän nuorista tyttösistä. Pääsin juuri vankilasta raiskauksesta. Missä tehdään treffit?

      • yksinäinen HIM-fani

        Vaikkapa ulkoavaruudessa.
        Just tota tarkoitin niillä 'pervoilla hyypiöillä'.


      • kat-juska

        Kaikkia idiootteja maa päällään kantaa. Toivottavasti "yksinäinen HIM-fani" saat hyvää seuraa sinne keikalle ja pidä hauskaa munkin puolesta! Itse homehdun töissä silloin :(


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      84
      6555
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      35
      3581
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      44
      3138
    4. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2352
    5. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      28
      2211
    6. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      120
      2113
    7. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      193
      2087
    8. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2029
    9. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      40
      1912
    10. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1648
    Aihe