OLEN TERRORISTI

humanrespect

ja prekaarin edustaja...
tällä foorumilla haluan vastata omista teoistani ja motiivistani vastata väkivallalla pelastushenkilöstön sammutustoimia vastaan.
lisäksi lupaan perustella tomintani, joka katsotaan terrorismiksi....

6

740

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • disrespect humanrespect

      Oliko se piipaa-auto menossa elvyttään lopalisaatiota vai miksi se pysäytettiin? Niin ja onx maailma nyt pelastettu?

      • humanrespect

        käy ensin peruskoulu loppuun.
        kunnioittavasti:) normipalomies


    • johtajasi

      Mitä sinä pulkannaru täällä vingut.Laita osoite tänne niin minä olen alta tunnin vetämässä sinua siitä sentin paksuisesta siimakintusta pitkin parkkipaikkaa,minäkin vastaan seurauksistani mitä sinulle tapahtuu.Täällä eikä missään muuallakaan ketään kiinnosta pätkän vertaa, teidän hinttari armeija pakoilevien sossu pummien jorinat,jostain vitun mäk donaltsin väärin valmistetusta ketsupista,jonka valmistuksessa ei otettu ahvenen tunteita huomioon.

      En kovin väärässä ole,mutta suurin osa suomalaisista potkisi teitä rääpäleitä just päähän jos tielle sattuisi.

      Rastatukkaiset finninaamat köyhyyden ja hasiksen polttamat kasvot ja mitä vittua?Teillä on monesti vielä maihinnousukengät ja maastotakki,vaikka lähes kaikki teistä paskahousuista pelkää armeijaa kuollakseen.Teitä hinttari pelkääjä nistejä täytyisi pistää turpaan ja nöyryyttää julkisella paikalla ja kuvat lehden etusivulle..näin rastatukka hippiä koulutettiin puistossa.

      Se on helppo kohdistaa tuo typerä kivittäminen kohteeseen joka ei todellakaan vastaa siihen kuin heittämällä teitä pulkannaruja maijan taakse potkimaan sitä ovea.Tehkää sama meille ei julkisen puolen kaduntallaajille,niin teitä viedään kuin metrin mittaa.

      Sinäkin apina humanrespect työnnä naama siihen hielle ja kuselle haisevaan tyynyysi ja odota hetkeä,että mies tulee ja päästää sinut maallisista vaivoista.

      • ylijohtajasi

        Nimimerkki "johtajasi" on menettänyt maltiinsa lopullisesti. Sivistyneet ihmiset eivät käyttäydy noin edes nimettömänä netin keskustelupalstalla.

        Olkaa suvaitsevaisia.


      • humanrespect
        ylijohtajasi kirjoitti:

        Nimimerkki "johtajasi" on menettänyt maltiinsa lopullisesti. Sivistyneet ihmiset eivät käyttäydy noin edes nimettömänä netin keskustelupalstalla.

        Olkaa suvaitsevaisia.

        terveisin ylihoitaja;)


    • azaaaa

      en katso mellakkaa ollenkaan pahalla jos olen asiat oikein ymmärtänyt, käsittääkseni se oli joukko kommunismiin suuntautuvia nuoria jotka taistelevat kapitalismin kahleita vastaan(korjaa jos olen väärässä)
      alkaahan nuoria kypimään tämä kun naapurin porvari ajelee audia a8 jaite et saa edes duuni paikkaa saati kunnon palkkaa, me ollaan kuulkaas urputtajat se sukupolvi jonka on rakennettava uusi suomi vanhan suomen päälle jotka porvari vanhemmpamme ovat kuluttaneet ja pilanneer, iittee tälläne kyrpii ja jos kapin oli tällä pohjalla niin se oli vaa hyvä juttu mut kerro sää tarkemmiin motiivit, palokunnan olis tosin ssaanu jättää rauhaa mut poliisit nuo maamme pikku natsit........

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      69
      3254
    2. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      9
      1881
    3. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      224
      1269
    4. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      129
      1058
    5. Pitikö mennä rakastumaan

      Oi kyllä, kyllä piti. Kiitos vaan sulle mies! Todella kiitän..
      Ikävä
      99
      1002
    6. Mitä tai ketä kaivattusi

      muistuttaa?
      Ikävä
      60
      954
    7. Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...

      Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil
      Maailman menoa
      67
      936
    8. Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!

      No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik
      Viihde ja kulttuuri
      6
      885
    9. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      84
      879
    10. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      34
      810
    Aihe