kalamies ja kaksosnainen

railuri

niin, kysyisin, miten tämä yhdistelmä toimii.. varsinkin kun kaksosnainen haluaisi hurmata tuon kalamiehen..

10

2128

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kaksnainen

      Mukavaa siihen asti kunnes kaksonen kyllästyy ja haluaa flirttailla jonkun muun miehen kanssa, silloin herää outomies kala syvistä synkistä vesistään ja karmea mustasukkaisuus kohtaus on valmis. Kannattaa kokeilla mutta sinua on varoitettu. Verta, hikeä ja kyyneleitä.

      PS. Sängyssä kaikkipaikat toimivat.

    • anemone

      ei, vaikka rautalangasta vääntäisi!Kalamies on itseensä sulkeutunut ja umpimielinen, kun taas kaksonen on vilkas ja sosiaalinen.Puhun kokemuksen syvällä rintaäänellä. Kaksosnaisen kannattaa etsiä itselleen oinas, vesimies, vaaka tai jousimies.

    • Kuplia

      No toimiihn se suhde. Kalat-mies haluaa tuntea itsensä turvalliseksi. Kaksoset- merkin tulisi lopettaa turha pölötys ja keskittyä olennaiseen niin johan toimii. Jos kalat-mies on henkisyyteen ja romantiikan pauloihin menevä niin kaksoset- naisen täytyy olla valmis sitoutua ja rakastua. Kala ui pois jos riittävää runnollista rakkautta ei synny. Kalan on helppo erottaa rakkaus ja seksi toisistaan. Tuntemani kalat-mies on tällainen. Olen itse kaksoset-nainen. Mutta eikös se näin ole vähän joka suhteessa. Jos ei kemiat pelaa niin ne ei pelaa.

    • fisuman

      Ei toimi. Kahta kaksostyttöä olen deittaillut ja molemmat ovat päättyneet mustasukkaisuuteen ja omistushaluisuuteen kaksosten taholta. Mutta ihmiset ovat horoskoopeista huolimatta yksilöitä ;)

    • Nimetön

      Täällä ollaan kyllä sitämieltä että Homma Toimii... on toiminut jo 4vuotta ilman "suurempia pulmia" ja tulee toimimaan... Sängyssä menee aivan MAHTAVASTI!!!! ja vauvakin tulossa ;)

    • loistavasti

      ei muuta kun kaikki peliin...ihmiset on kuitenkin yksilöitä...hurmaa kalamies, näytä hänelle todelliset tunteesi:)

      • Ladygemini

        Kyllähän kaksosnainen helposti sen kalamiehen hurmaa. Mutta sitten... =/


    • KaksosN

      Sex was GREAT but "race" was bad...

      Näin.

    • aivan hyvin

      Olen itse kalat -mies, avoliitossa olin kaksosen kanssa 21v, joten mikä etti sopisi yhteen, vaikka se loppukin aikanaan tuli!!

    • Anonyymi

      ei kestä

      Kaksonen on aina turpa auki kälä kälä kälä

      Kalat hurmataan ja pidetään muilla taidoilla

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      85
      6314
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      30
      3793
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      28
      3150
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      369
      1706
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      33
      1398
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      27
      1330
    7. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      46
      959
    8. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      11
      946
    9. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      880
    10. Tykkään susta todella

      Paljon. Olet ihana ❤️
      Ikävä
      42
      859
    Aihe