niin, kysyisin, miten tämä yhdistelmä toimii.. varsinkin kun kaksosnainen haluaisi hurmata tuon kalamiehen..
kalamies ja kaksosnainen
10
2606
Vastaukset
- Kaksnainen
Mukavaa siihen asti kunnes kaksonen kyllästyy ja haluaa flirttailla jonkun muun miehen kanssa, silloin herää outomies kala syvistä synkistä vesistään ja karmea mustasukkaisuus kohtaus on valmis. Kannattaa kokeilla mutta sinua on varoitettu. Verta, hikeä ja kyyneleitä.
PS. Sängyssä kaikkipaikat toimivat. - anemone
ei, vaikka rautalangasta vääntäisi!Kalamies on itseensä sulkeutunut ja umpimielinen, kun taas kaksonen on vilkas ja sosiaalinen.Puhun kokemuksen syvällä rintaäänellä. Kaksosnaisen kannattaa etsiä itselleen oinas, vesimies, vaaka tai jousimies.
- Kuplia
No toimiihn se suhde. Kalat-mies haluaa tuntea itsensä turvalliseksi. Kaksoset- merkin tulisi lopettaa turha pölötys ja keskittyä olennaiseen niin johan toimii. Jos kalat-mies on henkisyyteen ja romantiikan pauloihin menevä niin kaksoset- naisen täytyy olla valmis sitoutua ja rakastua. Kala ui pois jos riittävää runnollista rakkautta ei synny. Kalan on helppo erottaa rakkaus ja seksi toisistaan. Tuntemani kalat-mies on tällainen. Olen itse kaksoset-nainen. Mutta eikös se näin ole vähän joka suhteessa. Jos ei kemiat pelaa niin ne ei pelaa.
- fisuman
Ei toimi. Kahta kaksostyttöä olen deittaillut ja molemmat ovat päättyneet mustasukkaisuuteen ja omistushaluisuuteen kaksosten taholta. Mutta ihmiset ovat horoskoopeista huolimatta yksilöitä ;)
- Nimetön
Täällä ollaan kyllä sitämieltä että Homma Toimii... on toiminut jo 4vuotta ilman "suurempia pulmia" ja tulee toimimaan... Sängyssä menee aivan MAHTAVASTI!!!! ja vauvakin tulossa ;)
- loistavasti
ei muuta kun kaikki peliin...ihmiset on kuitenkin yksilöitä...hurmaa kalamies, näytä hänelle todelliset tunteesi:)
- Ladygemini
Kyllähän kaksosnainen helposti sen kalamiehen hurmaa. Mutta sitten... =/
- KaksosN
Sex was GREAT but "race" was bad...
Näin. - aivan hyvin
Olen itse kalat -mies, avoliitossa olin kaksosen kanssa 21v, joten mikä etti sopisi yhteen, vaikka se loppukin aikanaan tuli!!
- Anonyymi
ei kestä
Kaksonen on aina turpa auki kälä kälä kälä
Kalat hurmataan ja pidetään muilla taidoilla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1548329KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4327412Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei713831Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521503522Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1112998Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään512557- 1262016
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231863Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv361684Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811520