Ei, et sinä

minulle vaikka teitkin tyrmäyksen. Et kuitenkaan puhunut totta ja siihen on hyvä syy. Älä pyytele anteeksi, koska siihen ei ole tarvetta. Kaiken sinä(n)teit rakkaudesta minuun.
3865
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja hyvä, että ymmärsit! =D

-Tosin se tyrmäys ei ollut tarkoitettu sinulle... :-/ *pohtii pää sauhuten, pitäisikö joskus pitää suunsa vaan kiinni*

Äänestä
  • *kihihihii, tuli yhtäkkiä niin tyttöpäinen olo että piti vipeltää kerta pöydän ympäri kihihihii*

    *sormet juoksee näppäimistöllä ja sulkee viestikentän*

    Äänestä

... tehdään paljon asioita.
Niihin ei kuulu mustasukkaisuus, kieroilu, valehtelu ja kateellisuus. Toisen puolesta pitää pystyä olemaan onnellinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valehdellut kirjoitti:

minulle vaikka teitkin tyrmäyksen. Et kuitenkaan puhunut totta ja siihen on hyvä syy. Älä pyytele anteeksi, koska siihen ei ole tarvetta. Kaiken sinä(n)teit rakkaudesta minuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu