Mukavaa:-)

Eilen menin kotiin ja ukkokin oli selvinpäin koko illan:-) Kirjastossa tuli käytyä ja tänä aamuna olin jo klo 7 kuntosalilla.
Elämä maistuu mukavalle:-)
Kyllä tää tästä lähtee..
2372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on alkanut. Tänään riittää niin sinulle kuin minullekin, että ollaan tänään raittiina! Jotkut kirjat ovat hyvää unilääkettä, jotkut taas valvottavat pitkään, kun ei malta laskea kädestään.

Äänestä
  • ole oppineet, että tällä foorumilla ei teitin pitämän huumoria - saati hymiöitä - harrastaman?

    :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bimbsa kirjoitti:

Eilen menin kotiin ja ukkokin oli selvinpäin koko illan:-) Kirjastossa tuli käytyä ja tänä aamuna olin jo klo 7 kuntosalilla.
Elämä maistuu mukavalle:-)
Kyllä tää tästä lähtee..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu