Mariia

Mahdatko nähdä miltä tuleva kesäni näyttää? Onko mitään kivaa tiedossa? Entäs suhderintamalla, näetkö mitä?
Kiitokset vaivastasi
1112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kivaa on tiedossa kesällä.Vauhtia riittää etenkin kesän loppupäässä,siihen liittyy joku tuttava mies,josta saattaa kehittyä jotain kivaa.
Mariia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyn kirjoitti:

Mahdatko nähdä miltä tuleva kesäni näyttää? Onko mitään kivaa tiedossa? Entäs suhderintamalla, näetkö mitä?
Kiitokset vaivastasi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu