joka on ilmestynny tohon Ilmoita asiattomasta viestistä viereeen???
Mikäs toi handu on
määää
12768
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tosta sun huomaamasta handusta en tiedä mitään,mutta mulla muuttuu kädeksi tää nuoli kun laitan sen jonkin tekstin päälle.Onko oikeutta muuttaa mun nuolta kädenkuvaksi,koska olen nuolesta maksanut lisenssimaksut ostaessani W2000pro käyttöjärjestelmän?
Eipä ole ei.
Mutta maailma on epäoikeudenmukainen paikka.
nythän mä hokasin että mulla muuttuu kans kun sen laittaa jonkun textin päälle ja varsinkin sen sinisen textin, minnekähän voi tehdä vikailmoituksen...vai onko mun kone kokonaan kaapattu PRKL...nuoli takaisin ja HETI
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=108&conference=4500000000000301&posting=22000000016135407
Eikö olekin?
EI!
oonkohan saanu jonkun haittaohjelman . Aina pelottaa kun googlesta ettii jotain, että saa vaikka mitä.
seksisivuilla ilman suojapukua?
...
tässä viestissä
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=102&conference=628&posting=22000000016136503
Sitä määkii oon ihmetelly.
Mutta mistä väreistä te puhutte? Ei mulla värit muutu miksikään, tai siis luetut viestit näkyy violetteina ja muut sinisinä kuten ennenkin. Pitääkö ruveta IE:llä kokeilemaan?
- No en varmaan rupee, ei oo niin tärkee joku väri.
sitten nyt taas hävisi. Eli ei ole enää siinä viestissä minkä linkin laitoin.
samaisen punaisella pohjalla olevan handun duunissa mutta kotona sitä ei enään näy. Taitaa adblock viedä sen mennessään.
ihan yksittäisissä viesteissä.