Mariia

...kertoisitko onko elämääni tulossakaan mitään miestä? Olen ollut jo aika monta vuotta yksin...Yhtä miestä kohtaan olisi tunteita, minulla siis, mutta hänen tunteistaan/ajatuksistaan en ota mitään selvää. Auttaisitko?
2137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos tarkoitat tätä ristiveristä miestä,on tunteita,muttei itsekkään tiedä,haluaako sitoutua kunnolla.
Mariia

Äänestä

Kiitos vastauksestasi! Olisin kuitenkin halunnut vielä tietää katsonko mitä tämä suhde tuo tullessaan vai luovutanko? Suhde on ollut kamalan kuluttuva, enkä tiedä jaksanko enää kovin kauaa....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiltti... kirjoitti:

...kertoisitko onko elämääni tulossakaan mitään miestä? Olen ollut jo aika monta vuotta yksin...Yhtä miestä kohtaan olisi tunteita, minulla siis, mutta hänen tunteistaan/ajatuksistaan en ota mitään selvää. Auttaisitko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu