Mikkeli!

Pysäköintipaikkoja keskustaan. Ennenkuulumatonta.
Kahdentoistavuoden hanke on toteutumassa!
Reippaasti etenee askel.
2419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ennenkuin purkki kuivuu.Kolme litraa maalia riittää kahdentoista paikan maaluuseen oikein hyvin!Kehittyvä keskusta!

Äänestä
  • Hankeelle on haettu kansallista EU-rahaa.
    Ei hallinnosta noin vaan niskalenkkiä oteta! Kyllä rippikouluikä täytyy saavuttaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kartalla! kirjoitti:

Pysäköintipaikkoja keskustaan. Ennenkuulumatonta.
Kahdentoistavuoden hanke on toteutumassa!
Reippaasti etenee askel.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu