mites pyyhkii?
täällä ihan hyvin
minulla toiselle la 21,11 06
eka muksukka on tyttö 8v ja odottaa veikkaa tai siskoo kovasti.Aviomieskin iloisesti mukana odottaa uutta hoivattavaa.
täällä ihan hyvin
minulla toiselle la 21,11 06
eka muksukka on tyttö 8v ja odottaa veikkaa tai siskoo kovasti.Aviomieskin iloisesti mukana odottaa uutta hoivattavaa.
Vastaukset 8
Vanhimmat
mulla laskettu aika 20.11 ja myös toista odottelen. tyttö 2v ei vielä ymmärrä miksi ei saa pomppia mahan päällä :) leppoisaa odotusta sulle!
joo nyt olen viikolla 10 3 ja laskettu aika sanottiin 28.11 :) Ihanaa!!Ensimmäistäni odotan :)
Toista lasta odotan
Meillä laskettuaika on 13.11, eli nyt ollaan viikolla 12 5. Aivan ihanaa on, eka meille tulos! :)
Meilläkin toista odotellaan. Esikoinen on vajaat 2 vuotta ja kovasti toistelee että vauva ja näyttää äitin masua :)
Reija, sinulla on loistava LA, meikäläisen synttäripäivä! :) Mulla LA 13.11. ja synnärinä TYKS. Mistäpäin muut olette ja minkä ikäisiä? Itse -76.
Enpä olekaan aiemmin uskaltanut kirjoittaa mihinkään marrasmamma-topikkiin, mutta kun eilen neuvolassa kuuluivat dopplerilla ekan kerran sydänäänet, niin ehkä nyt sitten uskallan... :)
ja neljäs lapsukainen tulossa.
Hyvin pyyhkii.Ekaa lasta odotetaan ja jännätään millon tuntuu ensimmäiset liikkeet :)