narinaa etupäästä

etupäästä kuuluu omituista narinaa.etenkin oikealta puolelta,olisikohan mahdollisesti jokin pusla olisi menossa.
3642
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jokin nivel, oma 80 narisee myös ja ääni tulee vasemmalta.

Äänestä

Tukivarrethan ne siellä narisee. Vaihda koko setti vahvistettuihin, siis kaikki tukivarret, raidetangon päät ja etuiskarit samalla kertaa, niin jo taas 200 000 kilometriä ajelee ilman narinoita. Osat 400 euroa esim. e-baysta, työn osuus vähemmän.

Äänestä

Tukivarret siellä narisee. Autooni vaihdettiin vast'ikään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


audi a4 kirjoitti:

etupäästä kuuluu omituista narinaa.etenkin oikealta puolelta,olisikohan mahdollisesti jokin pusla olisi menossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu