Että amerikkalaiset olisivat tehneet ihmisen ja demonin risteytyksiä area 51 llä. Pitääköhän paikkansa?
Joku väitti täälä
Että että
9730
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
taitaa pitää yhtä paljon paikkaansa kuin väite Jeesus käveli ruokki tuhansia ihmisiä muutamalla kalalla ja leivällä.
Jos löydät täältä ton jutun jossa noin väitetään toki joku muukin voi linkittää ton jutun tähän kiitos jo etukäteen.
Kyllä jeesus pystyy yhdestä riisinjyvästäkin jakamaan, että sanon vaan sulle.
...parantaa palstaa tulevaisuudessa. Tarkoitan erityisesti perinteisiä kristillisiä käsityksiä. Ylipäätään toimintasi lainvartijana on ollut esimerkillistä, mistä kiitokseni.
Totta kai voi jakaa yhdestä riisijyvästä, ei siitä vaan nälkä lähde.
olisi, niin luuletko että vastaus löytyy tältä palstalta?
Vaan nähä ainakin ton jutun oli mitä vaa.
Sain käsityksen tuosta että olet sekottanut mutantin itse. Mutta jos olen väärässä niin olkoon sitten demoni. Mutta mutantteja on erilaisia, mutta ei kaikkea voi sanoa ilkeäksi, joskus ruman näköinen tyyppi voi olla kilttikin.
Sisäinen kauneus ensin, sitten vasta ulkoinen kauneus. Sisällä se suurin salaisuus on, että onko ilkeä vai mukava. Tulevaisuudessa harrastetaan enemmän geenimanipulointia kun osaamme sitä melkein 100% hyvin. Nyt ehkä osaamme sitä sellaiset 35%, elikkä ei olla ihan vielä valmiita tekemään meille uutta kehoa. Mutta muukalaisilla on käytössä robotteja, joilla voi tehdä sisäisen geenimanipuloinnin, jota ei huomaa että se olisi tehty, voidaan katsokaas siirtää atomeina atomeita kehoon.
Laitteen nimi on atominsiirrin, sitä laitetta kehitellään maapallollakin. Nyt tais olla atominsiirtimen kanssa niin, että se pystyy nyt siirtelemään pieniä atomi määriä vasta. Puhun nyt maapallolla olevasta atomin siirtimestä. Se mitä menneisyydessä on tapahtunut, kulkee se myös sielun mukana tulevaisuuteen nykyaikaan mitä eletään nyt. Se mitä on tiennyt menneisyydestä, tulee esille tulevaisuudessa, vaikka koskaan ei olisi ajatellutkaan. Voit minne tahansa syntyä, ja minne tahansa kuolla, vain sinä voit päättää mihin sinä uskot ja mihin et.
Tulevaisuudessa meidän kaikkien on päätettävä matkamme, mihin menemme, ja miksi. Tulevaisuudessa kaikkien on tehtävä yhtä, ja olla kavereita, ei enää sotia, ei enää kiusoittelua, ei enää mitään, mikä voisi vahingoittaa maailmaa. Se missä asumme nyt, on se paikka, missä meidän pitää tehdä valinnat, ja minne menemme seuraavaksi. Jos emme usko mihinkään, emme koskaan pääse elämässä oppimaan mitään suurta, koska olemme silloin tyhjyydessä, jossa on vain itse. Jos on yksin, ei tiedä mihin mennä, katsoo ja katsoo, mutta näkyy vain tuijottavia katseita, jotka kohdistuvat itseensä.
Matka on pitkä, mutta se jatkuu kun jatketaan. Uskomme hiipuu hiljalleen, emme enää usko mihinkään, olemme hiljaa, emme saa sanaa suusta, koska muut eivät usko mitä sanomme. Yhtäkkiä, meteoriitti syöksyy maahan, räjäyttää kaiken tieltään, jäämme yksin maapallolle. Emme enää tiedä, muuta kuin odottaa, odottaa jotain mihin emme koskaan ole uskoneet. Näemme kaukana henkilöt, jotka sanovat mielessämme: On tyhjää, ja hiljaista, mitään ei ole enää jäljellä kuin sinä, jos lähdet mukaamme, voit nähdä ystäväsi ja kaverisi uudelleen. Lähdemme kävelemään oudon näköisiä henkilöitä päin, jotka vilkuttavat meille, jatkamme matkaa läpi pölyn, joka on ruskeaa, jonka meteoriitti aiheutti, kävelemme pölyn läpi. Näemme jotain valonpilkahduksia, kävelemme ja kävelemme, yhtäkkiä kuulemme ihmisen melua ja auton ääniä. Olemme melkein kävelleet pölyn läpi.
Näemme pikkuhiljaa ihmiset ja autot, ja kaikki ennallaan, kenet minä sitten näin, ja miksi meteoriitin jälkeen täällä on vielä ihmisiä. Mielessämme näkyy kuva vain jossa 2 valkeaihoista pientä, joilla mustat silmät oli, näkyy vain sumeana kuin näimme heidät silloin. Olemme palanneet yksinäisyydestä, nyt emme tunne enää yksinäiseksi itseämme, alamme elämään taas normaalia elämää, suuren salaisuuden parissa. Saimme töitä, puolison, lapsia, ja oman talon. Nyt elämme taas onnellista elämää, miksi silloin tapahtui niin, ja miksi se muutti maailmankuvaani. Olemme nyt onnellisia elämämme loppuun asti.
ne jotka ei tykkää muukalaisten ulkonäöstä pitäköön mielessään nämä kaksi sananlaskua:
1. Kirjaa ei voida arvioida sen kansien perusteella
2. Kauneus on katsojan silmässä
amerikkalaiset 60-luvulla olivat hedelmöittäneet eri eläimien muna ja siittiösoluja keskenään. esim. apinan spermaa lehmän vaginaan.
tuloksia pelättiin todella. odotettiin hirviöitä aseistautuneiden vartioiden kanssa. todella harva sekasikiö eli syntymäänsä asti ja nekin jotka syntyivät eivät eläneet kauan.
kuulostaa ihan area 51 jutuilta. juttu tuli muistaakseni tv:stä kauan sitten.
nykyään 2000-luvulla pystytään varmasti tieteellisesti parempaan ja eettisesti kauheampaan.
koska ufojen piirissä pitäisi pysyä niin totean että humanoideille geenimanipulaatio (parantelu) ihmiseselle ei ole homma eikä mikään. jotkut jopa uskovat että näin on tapahtunut. jotkut jopa selittävät jeesuksen neitseellisen syntymän niin että maria kaapattiin ja hänelle annettiin supersiittiö.