Kuukauden päästä olisi rakenne ultra hyvinkään sairaalassa. Tietääkö kukaan kerrotaanko hyvinkäällä sukupuolta? Jos siis saadaan selville.
Kiitos vastauksista!
Kiitos vastauksista!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
menen juhannusviikolla rakenne ultraan ja tutuilleni on kerrottu kumpi on jos itse pyytää ja jos näkyy menaan itse pyytää!
mulle eikä kenellekkään tuttavallenikaan.
Sorry,
mutta hyvinkäällä ei kerrota sp:lta, mutta jos kätilö sen selvästi näkee hän saattaa ottaa kuvan niin, että siitä voi itse tulkita sen sp:n. en sitten tiedä onko se kätilökohtiasta, mutta meille sanottiin, että on tehty periaatepäätös, ettei kerrota.
olla kätilökohtaista tuokin, meillä meinaan kerrottiin kun kysyttiin. Näytti vielä hiirellä että tuossa on kivekset ja tuossa pippeli :)