Pioneer deh-p3600mp

Jep tuli auton mukana tollanen soitin ja siinä ei mulla ohjekirjaa ole. Miten siinä voi säätää bassoa/trebleä? Ku ei heti ainakaan ole löytyny muutaku ne valmiit asetukset joista saa valita.

Ja mites ku se ei sammu ku autosta katkasee virran? Joku herätepiuha irti?
1299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei se sammu, jos se on suoraan kytketty akkuun. Voi kuunnella poppista parkkiruudussa ilman, että autossa on kaikki sähköt päällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asdasdasd kirjoitti:

Jep tuli auton mukana tollanen soitin ja siinä ei mulla ohjekirjaa ole. Miten siinä voi säätää bassoa/trebleä? Ku ei heti ainakaan ole löytyny muutaku ne valmiit asetukset joista saa valita.

Ja mites ku se ei sammu ku autosta katkasee virran? Joku herätepiuha irti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu