onko kellään tiedos??

ella ja aleksin tekstiviestiä se hyvä
1782
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sä oot mun tosi hyvä kaveli,
et mikään seinäpaneli.
Sun kaa mä ilot jaan
ja sulut loskiin paan.
Sulta mä kaiken kuulla saan,
niitä me sitten juolutaan.
Jos lakastat kaveleita näin paljon,
lähetä niille tää pika pikapikaa,
muuten mc koppakuoliainen tullee syömään sut.
Jos deletoit tullee lenni lokinpoikanen ja nokkii sun valpaitas ainakin kolme viikkoo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nasu kirjoitti:

ella ja aleksin tekstiviestiä se hyvä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu