Niin siis etsisin cadillaceja joissa on ne hienot lieskat eessä...siis kuvia netistä...pitäs saahan yhteen koulutyöhön kuva :)
tietääkö joku mistä löytyis semmonen upee kuva??
kuvia cadillac:sta
6
1172
Vastaukset
- ,.-,.
Miten kukaan voi edes ajatella tuollaisia autoja...
Toivottavasti sellaisia kuvia ei edes ole.kehtaa ajaa harmaalla/mustalla Audilla/bemarilla, ja vielä kehtaa ajatella että se on ainoo oikee tapa, muut on väärässä?
www.overdrive.fi sieltä ehkä joku tietää/löytää kuvan.
- mie vaan...
selvä...kiitos :)
- Eldo -92
mie vaan... kirjoitti:
selvä...kiitos :)
Haiskahtaa kummalta... ettei vaan olis Pontiac Firebird tai joku ihan muu auto kyseessä? Siis tarkoitus ei ole pitää sinua tyhmänä, Caddyn imagoon on vain aika vaikea kuvitella lieskoja!
Cadillaceista noin yleisesti löytyy hienoja kuvia ja tarkkaa informaatiota täältä:
http://www.100megsfree4.com/cadillac/
Mutta pidä huoli, että sulla on virusohjelma ajan tasalla. Ainakin omaan koneeseeni sivustolta sujahti joskus jokin viheliäinen mato!
- omenap
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774622- 1801897
- 1241600
- 1241125
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161081- 351036
- 78933
- 52896
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78872- 4838