Niin siis etsisin cadillaceja joissa on ne hienot lieskat eessä...siis kuvia netistä...pitäs saahan yhteen koulutyöhön kuva :)
tietääkö joku mistä löytyis semmonen upee kuva??
kuvia cadillac:sta
6
1177
Vastaukset
- ,.-,.
Miten kukaan voi edes ajatella tuollaisia autoja...
Toivottavasti sellaisia kuvia ei edes ole.kehtaa ajaa harmaalla/mustalla Audilla/bemarilla, ja vielä kehtaa ajatella että se on ainoo oikee tapa, muut on väärässä?
www.overdrive.fi sieltä ehkä joku tietää/löytää kuvan.
- mie vaan...
selvä...kiitos :)
- Eldo -92
mie vaan... kirjoitti:
selvä...kiitos :)
Haiskahtaa kummalta... ettei vaan olis Pontiac Firebird tai joku ihan muu auto kyseessä? Siis tarkoitus ei ole pitää sinua tyhmänä, Caddyn imagoon on vain aika vaikea kuvitella lieskoja!
Cadillaceista noin yleisesti löytyy hienoja kuvia ja tarkkaa informaatiota täältä:
http://www.100megsfree4.com/cadillac/
Mutta pidä huoli, että sulla on virusohjelma ajan tasalla. Ainakin omaan koneeseeni sivustolta sujahti joskus jokin viheliäinen mato!
- omenap
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksköhän mä oon tuolla
Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup366437Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su1024965Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene233542- 493105
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1173057Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko252865Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla322261Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.331975- 431845
Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?291742