puhtaasti luonnontuote ja auttaa

käykää www.psorasol.com-sivuilla
41144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mutta vanha juttu! On ollut Iholiiton Ihopisteessä Helsingissä käytössä jo viime elokuusta lähtien joten on kokeiltu ja erinomaiseksi todettu.

Äänestä

3 vkoa käytetty -ei vielä apua
käytän 2krt/pvä, miten te joille on auttanut ?
hilseet häviää mutta punaiset, arat läiskät säilyneet entisen kokoisina.....
jatkan "harjoituksia" ja ilmoittelen tuloksista täällä.
   

Äänestä
  • suvussa ja tuttava piirissä on psoriaatikkoja vaikka muille jakaa. Aloitimme Psorasol-testailun porukalla vuoden vaihteen tienoilla ja olemme tehneet seuraavan havainnon: Henkilöillä jotka eivät ole hoitaneet psoriaan kortisoneilla toimi Psorasol todella paljon paremmin kuin meillä jotka ovat hinkanneet kortisonia vuosikymmeniä ihoonsa. kortisonittomat pääsivät oireistaan eroon jo parissa viikossa, kun taas me saimme käyttää 5-7 viikkoa ennenkuin "kakut" edes alkoivat ohentua. Nyt olen tosin käyttänyt viimeiset 2 kk. vain 1 kerran päivässä ja iho on kohtalaisessa kunnossa, ei tosin oireeton mutta sata kertaa parempi kuin aikaisemmin, ja tilanne vaikuttaisi olevan menossa parempaan päin. "Kortisonittomista" voi sanoa että ovat oireettomia eivätkä käytä enää kuin pari kolme kertaa viikossa. Positiivinen asia sekä säästö on se tosiasia että ei tarvitse käyttää perusvoiteita enää ollenkaan!

    Äänestä

  • Jaska jokunen kirjoitti:

    suvussa ja tuttava piirissä on psoriaatikkoja vaikka muille jakaa. Aloitimme Psorasol-testailun porukalla vuoden vaihteen tienoilla ja olemme tehneet seuraavan havainnon: Henkilöillä jotka eivät ole hoitaneet psoriaan kortisoneilla toimi Psorasol todella paljon paremmin kuin meillä jotka ovat hinkanneet kortisonia vuosikymmeniä ihoonsa. kortisonittomat pääsivät oireistaan eroon jo parissa viikossa, kun taas me saimme käyttää 5-7 viikkoa ennenkuin "kakut" edes alkoivat ohentua. Nyt olen tosin käyttänyt viimeiset 2 kk. vain 1 kerran päivässä ja iho on kohtalaisessa kunnossa, ei tosin oireeton mutta sata kertaa parempi kuin aikaisemmin, ja tilanne vaikuttaisi olevan menossa parempaan päin. "Kortisonittomista" voi sanoa että ovat oireettomia eivätkä käytä enää kuin pari kolme kertaa viikossa. Positiivinen asia sekä säästö on se tosiasia että ei tarvitse käyttää perusvoiteita enää ollenkaan!

    onko kellään psorasol-ihonhoito öljystä käyttö kokemuksia ajattelin ostaa mutta haluasin kuulla ensin muiden mielipiteitä kiitos.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


matsu9 kirjoitti:

käykää www.psorasol.com-sivuilla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu