tämä kaveri on tosi kaunis pyörä, mutta kannattaako sellasta laittaa 30vuotiaan naisen? kehtaako sillä ajaa?
miten se pärjää liikenteessä, jääkö jalkoihin? kaikki tieto tästä pyörästä olisi tervetullutta.
onko kokemuksia??
miten se pärjää liikenteessä, jääkö jalkoihin? kaikki tieto tästä pyörästä olisi tervetullutta.
onko kokemuksia??
Vastaukset 6
Vanhimmat
kawasaki on tunnetusti ärhäkkä peli....
Ota nyt varuiks kuitenki kurit pois enne kui lähet liikkeelle:)
Kanttaaa ostaa suosiolla isompi pyörä eikä taida olla kortistakaan kiinni =)
Ei tollanen kulje kun vähän päälle sata Ja kiihtyvyyskin on huonoa luokkaa. Parhaat puolet on isompaan pyörään verraten varmaan pienempi koko, kevyt jne.
Eliminator on nelari Johon ei paljon tehoa pikkurahalla tule. Tietääkö joku onks tossa ees kuristuksii
joo ei ole kortista kiinni ei ;) se riittää kyllä isoihin kavereihin.
pitäs varmaan päästä koeajamaan erilaisia vähän niin saisi tuntumaa. tiedän että tämä on pieni, mutta kaunis se on siit ei pääse mihinkään.
oliskohan mitään kevyttä helppoa pyörää joka olis viel kaunis kuten tämä isompana vaiks 650, 750 tms...
Varmasti helposti käsiteltävä ja näppärä pyörä kaupunkiin. Kaupungissa pysyy mukana mutta moottoriteille ei kannata lähteä. Sopii mielestäni hyvin naiselle vaikka vanhemmallekkin.
eliminatoria on kaikkia kokoja, eiköhän esim Tonninen Ellu ala riittää, sama mosa ku GPz1000:ssa, hiukka yläpään tehosta leikattu väännön eduksi. Sylkee!
Onko 125 eliminatorissa kureja missään ?