60-vuotis lahja

Mitä antaa lahjaksi naiselle jolla on jo lähes kaikkea?
22453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei sellanen tarvii mitään.

Äänestä

Monet ovat tilanneet minulta kakun syntymäpäiville :) Se on oiva lahjaidea. Sankari yllättyy varmasti ! käyhän katsomassa teoksiani www.leipuritar.vuodatus.net ja ota yhteyttä [email protected] suunnitellaan kakkusi yhdessä!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lilli kirjoitti:

Mitä antaa lahjaksi naiselle jolla on jo lähes kaikkea?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu