500 lobsterii!

Osta 500 lobsteria 100k eli 200gp kappale.
vastaa tänne myyn ne 500 tai sit en ollenkaa...
hinta ei laske!
3178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ostan ne 500 lobsterii heti sano vaan ukkos nimi.

Äänestä
  • mää myin ne yhel toisel mut jos jaksat oottaa ni saisit ne ens viikon perjantaina viimestään mutta luulen etta saat ne jo tiistaina tai keskiviikkona
    ukko on:zez range3
    jaksatko oottaa?

    Äänestä

  • j=ku kirjoitti:

    mää myin ne yhel toisel mut jos jaksat oottaa ni saisit ne ens viikon perjantaina viimestään mutta luulen etta saat ne jo tiistaina tai keskiviikkona
    ukko on:zez range3
    jaksatko oottaa?

    Auts, kaipa sitä on ootettava :\

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


j=ku kirjoitti:

Osta 500 lobsteria 100k eli 200gp kappale.
vastaa tänne myyn ne 500 tai sit en ollenkaa...
hinta ei laske!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu