Muistutus...
CannabisPortti
7706
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
http://www.wimp.com/drugswipeout/
Onko tämä Tripod jokin applen uusi keksintö?
Tripod - kun haluat Trippailla kunnolla ja kuunnella hyvää musiikkia samalla.
Steve Jobs, applen perustaja, käytti aikoinaan reippahasti LSD:tä. Siitä tuleekin applen logo jossa on monivärinen sateenkaari ja omppu josta haukattu pala (kielletty hedelmä).
Ilmeisesti TRIPodissa on jonkinlainen salaluukku jonne voi varastoida nippejä ja lappuja.
(Veistelyä veistelyä, tarkista seuraavalla kerralla miten linkki toimii ilman keksejä...)
eilen toimi kun sen tänne laitoin.
Niin. Katsos, koska olet surffannut linkkiin tripodin sivujen kautta on sinun selaimellasi keksi joka kertoo sivustolle "tällä selaimella on lupa päästä kuvaan käsiksi".
Meillä muilla sitä keksiä ei ole.
Jos haluat esitellä kuvaa niin kerro tarkkaan miten tripodin sivuilta sinne pitää surffata tai tarviiko jopa rekisteröityä käyttäjäksi.
Tää sitten tekee 15e (taksani helpdeskinä on 15e/alkava puolituntinen).
Vaatimuksesi konsultoinnista on mielestäni "asiallinen",mutta koska et viitsinyt laittaa yhteystietojasi /tlinr,pankkiyhteys niin katson että olen jäävi maksamaan vaatimustasi..Niin niin,ne puutteelliset tiedot
Palveluksesi ovat mielestäni aika edullisia..Minulla on "omakin"asianajaja jonka palvelukset maksavat 1600-Nok/tunti.Joka puhelinsoitto,kaikki on yleensä tarkkaakintarkemmin kirjattu ylös
sanoisin. Piikittäminen kehittää?