Nuorena poikana olin merillä. Oli todella jännittävää päästä näkemään vieraita maita. 15_vuotiaana ei voinut hakea muuta työtä, kuin messipojan hommia. Minulle se riitti, kunhan vain pääsin pois suomesta.
Alku oli aika ankeaa. Kaikki kiusasivat "pikkuvittua" vaikka oli poika. Olin messipoikana päällystöpuolella, joten homma oli vähän "hienompaa". Olin kohtelias ja hoisin hommani hyvin.
Sitten eräänä päivänä, kun olimme Batumissa, mustalla merellä, olin tapani mukaa siivoamassa ja laittamassa vuoteet kuntoon omalla osuudellani päällystön hytteissä, hämmästyin, kun erään konepäällystöön kuuluvan miehen vuoteella oli kaunis naisten yöpaita.
Olin vähän hämilläni. Mitä tekisin sen kanssa? No, koska tiestin miehen naimisissa olevaksi, ajattelini, että tuo upea nailoninen unelma kuului hänen vaimolleen. Siispä viikkasin sen nätisti ja asetin sen tyynylle petauksen jälkeen.
Nyt kävi kuitenkin niin, että tämä yöpaita ilmestyi vuoteelle joka päivä ja minä jatkoin sen viikkamista.
Sitten kun melkein koko päällystö meni maihin ja tiesin varmasti olevani yksin, avasin vuoteen (punkan) alla olevat laatikot ja hämmästyi, kun ne olivat täynnä upeita naisten alusasuja.
Tunsin ouroa kiihkoa sisimmässäni, sillä itse olin jo 12-vuotiaasta asti käyttänyt salaa äidin ja sisareni alusasuja. Nyt ymmärsin, että myös jotkut aikuisetkin voisivat tehdä niin.
Selasin asuja ja iha takaa laatikon pohjalta pihistin itsellene kauniit vaalean siniset pikkarit.
Omassa hytissäni vedin ne jalkaani ja pidin niitä niin usein kuin vain voin. Ssitten olimme jomenossa takaisin suomeen, meninn työtehtävienei mukaan siivoamaan myös tämän koneupseerin hyttiä. Vuoteella olikin kasa asuja ja lappu niiden päällä:
"pukeudu näihin, tulen pian". Sisimmässäni värisi ja arvasin, että hän oli huomannut, että olin pihistänyt ne pikkarit.
Istuuduin alas sohvalle asut kädessäni. Hivelin niitä poskiani vasten ja ymmärsin, että minulla ei ollut paluuta.
Hitaasti aloin riisuutumaan. Kun olin alasti, otin esnin ylleni rintsikat, sitten vyötäröliivit, rullasin nailonsukat jalkaani ja kiinnitin ne sukkanauhoilla liiveihin. Lopuksi pikkarit ja tunsin häpeää ja kiihkoa samanaikaisesti.
Sitten hytin ovi aukesi ja tuo "kolmonen", (kolmas konemestari) astui hyttiinsä. Leveä hymy huulillaan hän toivotti minut tervetulleeksi tyttöpokien seurueeseen.
Hän halasi minua ja tunnusteli kyrpääni pikkareiden päältä samalla kun hän tiputti omat housunsa lattialle. Hän otti kädestäni8 kiinni ja vei senomallae kyrvälleen, minkä tunsin olevan todella paksuna.
Aloin automaattiseti runkkaamaan sitä. Se tuntui ensin vieraalta, mutta sitte kiimani nousi ja runkkasin kovemopaa samalla kun puristelin sitä.
Lopulta hän lasketui eteeni ja otti kyrpäni käteensä ja alkoi imemään sitä.
Siitä sitten lissä myöhemmin, jos joku haluaa.
Kai tämä kuuluu tähän. Olin laivassa
työssä
2
14989
Vastaukset
- tämän surkean
sepustuksesi homo-palstalle.
- didni
voisit katella noitten kirjoitusvirheitten perään. tosi tylsä tarina, ja tyhmäa lukea noitten virheitten takia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k502234Aavistatko että moni tietää
Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut82922Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.11904Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖24889- 68863
Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt51831Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me118819Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu9753Täällä istun ja mietin
Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu49749vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos22733