Grand Theft Auto: Liberty City Stories

Kannattaako mun ostaa Grand Theft Auto: Liberty City Stories kun se tulee myyntiin
playstation 2:lle.

Kertokaa vähän jotka tiedätte että onko se hyvä peli ja onko parempi kuin Grand theft auto: San andreas
5635
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

et oo pelannu gta3:sta nii sitten ehkä kannattaa. sehän on kuin gta3 mutta moottoripyörillä ja eri aseilla(ehkä). vaikea sanoa onko hyvä peli kun ei oo pystyny missään kokeilee...:)

Äänestä

ei kanssi ostaa liber cityä jos se tulee ps2

Äänestä
  • kannattaa..tilasin jo:)

    Äänestä

Kiitos kaikille vastanneille.
Nyt voi olla jo melko varma pelin ostamisesta :)

Äänestä

mikä sun nimi on

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jankki kirjoitti:

Kannattaako mun ostaa Grand Theft Auto: Liberty City Stories kun se tulee myyntiin
playstation 2:lle.

Kertokaa vähän jotka tiedätte että onko se hyvä peli ja onko parempi kuin Grand theft auto: San andreas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu