MUUSIKOT ON HOMOJA

SANOKOOT KUKA MITÄ SANOKOOT EI SE MUA VÄLITÄ, PERLKELE!
31145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos tää kurva miettis tällästä et sä et osaa mun mielestä soittaa kun suutas ja ehkä jopa puhelintas ja silti sä olet mun mielestä aika helvetin homo itte jos olet se sama miesmalli joksi sinua luulen jo pelkästään typerän nimimerkkisi perusteella. aloita loputon kuolema omalta osaltasi,jookos vaan, siis .apa ittes marko..P.K.

Äänestä
  • et Kurva omalla nimellään tollaisia kirjoittelis...?

    Äänestä

  • Vois lopettaa tälläsen saatanan pelleilyn...Vituttais varmaan suakin jos joku sun nimellä paskaa täällä kirjoittais..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KURVA kirjoitti:

SANOKOOT KUKA MITÄ SANOKOOT EI SE MUA VÄLITÄ, PERLKELE!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu