bella

mitäs mieltä ootte 60hv ja pitkät pers karvat! kesäkelien ritari! =) voin meinaan sanoo et lakanoitten kuivaajat on haittajo vesillä!!!
1465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

onko isi vai naapuri ostanut uuden veneen? eikös 60 heppaseen tarvita yli 15v ikää? eli odottele vielä muutamavuosi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


the bella man kirjoitti:

mitäs mieltä ootte 60hv ja pitkät pers karvat! kesäkelien ritari! =) voin meinaan sanoo et lakanoitten kuivaajat on haittajo vesillä!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu