Janottaako vanha

Ja miksi? Mikä jäi kesken? Kertokaa....eikä mtn olemattomia herjoja pliis....
1460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tapasin 70-luvun lopulla Lalliksella ihanan ulvilalaisen neitokaisen nimeltään Kristiina P. Menetin hänet omien törmäilyjeni takia, mutta olen monesti miettinyt, että olisi mukava tavata. On vaan aika mahdotonta, kun ei ole hajuakaan missä päin Suomea nainen vaikuttaa ja millä sukunimellä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


suola? kirjoitti:

Ja miksi? Mikä jäi kesken? Kertokaa....eikä mtn olemattomia herjoja pliis....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu