KIRSILLÄ UUSI RAKAS!

Uusimman seiskan mukaan Kirsi Rannolla on uusi rakas! Kirsillä taitaa noita miehiä riittää, enkä kyllä ihmettele, vetävän näköinen mimmi on!
1318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mutta ei kiinnipitoa.

Vetävän näköinen? Tarkoittaaks se sitä että tissit näkyyy ja meikki on kuin itävosulla?

Kuutamolla ohjelmaan se tuli napaan asti auki olevassa puserossa ilman rintaliivejä. Outoa että miehet ei vaan sillä pysy, vaikka kaikki on esillä ; )))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ohoo... kirjoitti:

Uusimman seiskan mukaan Kirsi Rannolla on uusi rakas! Kirsillä taitaa noita miehiä riittää, enkä kyllä ihmettele, vetävän näköinen mimmi on!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu