kuulin juttua aika luotettavalta taholta että Väinölän vanhan kaupan tilalle olisi suunnitteilla Romaneille omat kerhotilat! se o kyl hyvä et neki saa hianot kerhotilat mis voi oleskel.
Väinölän kauppa
Real N.O.T.A
281543
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Alamme kuvaamaan paikassa tosi-tv-sarjaa leiffistä sekä hänen suvustaan. Juontajaksi tulee sopivasti Vappu Pimiä sekä Juontajana studiossa(Väinölän kirkko)Anna-Kaisa Hermunen. Tosi-tv aloittaa juhannuksena ja sitä seurataan parhaaseen aikaan suptv:llä klo 02.30-04.00. Joka sunnuntai on putoamiskamppailu, jolloin te hyvät katsojat päätätte kuka tippuu ja minne.
todellaki siihe tulee kerhotila ja se pitäs auet ens syksyl ja mun miälest iha hyvä näin
on jo ideaa. toteuttakaa se ihmeessä.
paras viesti pitkästä aikaa!!!!
niin mitä hienoa siinä on että mannet saa oman kerhotilan.
ainoa hyvä asia tossa kerho jutussa olisi se että kun kaikki leiffit on samaan aikaan siellä leikkikerhossaan askartelemassa niin silloin säntäisimme päikalle ja telkeisimme ovet ja toteuttaisimme hitlerit. Eli käyttäisimme niinsanottuja kerhotiloja kaasukammiona. Hitlerihän kaasutti niitä juutalaisia kuoliaaks monta, eli se olisi perin toimiva idea.
se on todellaki hianoo hianoo hianoo upeetaa mahtavaaa iha viimise pääl komiaa ei sattanasss
mut mitä hienoo siin o et leiffit saa oman kerhotilan.
Mitä järkee tos su profiilissas o???!!
Käyn mieluiten elokuvissa katsomassa:
En halua kertoa
Mielimusiikkiani on:
En halua kertoa
Pukeudun useimmiten:
En halua kertoa
Jos voittaisin miljoonan:
En halua kertoa
se tähän liittyy. Ei profiililla ja kerhotiloilla ole mitään tekoo keskenään.
Ja hanki ittelles edes profiili ja arvostele sitten.
KATO JOS SE ON NII HYVÄ ELOKUVA SE En halua kertoa ETTÄ SIITÄ ON TEHTY SAMAN NIMINEN KAPPALE JA VAATEMERKKI JA JOPA LOTTOVOITTO ON NIMETTY SEN En halua kertoa mukaan!!!ni etää mitä sitä sitte valehtelemaan kantsis ruveta.
mä en oo missää vaihees väittänykkää et se kerhotalo olis mitenkää hyvä homma ja v i t t u hanki sää saatsss eka ittelles profiili mis o jotai järkee ja mitä vit tuu sää kyselet;poliisi kyselee!!!
joo sori mun moka ku en tullu tota ajatelleeks, tollai se kyl täytyy olla. ei v..... . joo ja mul on kyl ittel jo profiili, mut >en viitsi kertoa< sitä kaikille.
tosi hyvä!!!hehee...!!
edes profiili et sus olis jotai järkee. Pissis.
ja erittäin toimiva sellainen.
eieieieieie. nii paljo tarvis kaikkee hankkii mut ei kyl heti ensimmäisen mitää profiilii. vit tu hanki sää elämä vai oliks su elämäs tarkotus hankkii suami kaks_nelosee profiili, onnittelut siit saavutuksest!!
selvä pissis tapaus olet.
ehkä otin ehkä en iha millaip päi vaa mut se o ainaki varmaa et sul vähä saatsss suppee sanavarasto!
vai on suppee sanavarasto. Onneks pissiksel on laaja.
sun profiilis kyl kertoo sust kaike tarpeellise
Profiili ja profiili.
ja se profiili
tekstii!!vois luod oman profiilin jos juttu jatkuis näi mielenkiintosena ja saman aatteen mukasena...
luot, kai tää täst.
väinölästä kauppa pois ja väärän värisille kerhotiloja..hienoo porissa loistetaan
tuu mitään kerhotilaa niillä vuokrilla. Tai sitten himmeillä on hyvät rahottajat.
että kauppa siihen tuleeee,siwaks se nyt oli.Toi muu on herjan heittoooo.jota toiset ymmärtää,ja ottaa vitsinä,mutta toiset ei näköjään......