vinkki kaikille jotka tarvitsevat lastenhoitajaa niin www.babyidea.fi sieltä olen aikaisemmin kaksi aikaisempaa ja luotettavaa lastenhoitajaa 2v ja 5v tytöillemme palkannut. :)
vikkejä mistä lastenhoitaja
kotimamma
3
930
Vastaukset
- Kiireinen äiti
Mä taas löysin lastenhoitajan syksyksi tendea.fi palvelusta. Tosi helppokäyttöneinen palvelu ja ne tarjoo myös kiireapua. Kannattaa vaan muistaa irtisanoa jäsenyys, kun palvelua ei enää tarvitse :)
- Mammana
Toisinpäin on hyvä hoitopaikka.net, jonne perhe itse voi laittaa ilmoituksen ja määritellä hoidontarpeensa.
- Anonyymi
Suuren sydämen lasten hoito on vain luonnon häisyä, ja perässä kiina malli
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614348KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1433087Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472398Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462323- 971961
- 241883
- 281596
- 221574
- 1491402
- 341233