call of cthulhu.

onko joku päässyt tän ekan kassakaappi kohan läpi.??kun ite en tiedä mitä tässä tehään ja et mistä sen numero sarjan saa siihen kaappiin johon se pyöritetään.
kiitokset etukäteen!
1285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En nyt muista koodia mutta se lukee siinä yhdessä päiväkirjassa. Jos laiskottaa niin Googlaa Dark Corners of the Earth walkthrough.. pitäisi helpottaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neuvoton.. kirjoitti:

onko joku päässyt tän ekan kassakaappi kohan läpi.??kun ite en tiedä mitä tässä tehään ja et mistä sen numero sarjan saa siihen kaappiin johon se pyöritetään.
kiitokset etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu